وبلاگ نویسان محترم

در اعتراض به اعمال محدودیت های نامشروع برای جوانان و
نشان دادن اتحاد
به توچال میرویم
برای عموم بلاگرها آزاد است


***************************************************************
دوستان عزیز ٬ وبلاگ نویسان محترم
چندیست دست هایی در کار است تا جوانان ایرانی را از همین کمترین امکانات و اینترنت محدود کند و با فیلتر گذاری برای سایتها در صددند دسترسی به اطلاعات را که کمتریم حق نسل در حال پیشرفت است را محدود کنند . ما وبلاگ نویسان میتوانیم با اتحاد و تجمعات سودمند و نمادین ٬‌اعتراض خود را بدین نحوبیان کنیم . بسط ارتباطات اینترنتی به دنیای واقعی و اتحاد و همبستگی وبلاگ نویسان از جمله اقداماتیست که به مرور اثر خود را خواهد داشت . تبدیل میتینگ ها در پارک و کافی شاپ ها به تجمعات گسترده در کوه و جاهایی دارای بستر مناسب در جهت پیشرفت و گسترش ارتباطات ما دارد ٬ میتواند قدم مهمی در جهت حرکت های اجتماعی ما بردارد .
دوستان عزیز ٬ دوشنبه آینده ۲۹ فروردین راس ساعت ۷:۳۰ در میدان تجریش و یا ۸ در مقابل در توچال جمع میشویم و با حرکت به سمت کوهستان بصورت دسته جمعی ٬‌اتحاد خود را نشان میدهیم . از همه دوستان و عزیزان وبلاگ نویس دعوت میشود در این حرکت شرکت کرده و با گزاردن لوگوی این همایش در وبلاگ خود زمینه اگاهی دیگر دوستان را فراهم آورندبرای اطلاعات بیشتر اینجا را نگاه کنید.

/ 5 نظر / 7 بازدید
پارسا کوچولو

سلام .خيلی لطف کرديد که به من سر زدسد .مطالبتونم خوندم و لذت بردم .موفق باشيد.بازم از اين کارا بکنيد.

reza

از اطلاع رسانی که کردی ممنون هستم ولی فکر نمی کنم افراد زيادی بيايند ما تنها بلدیم حرف بزنيم .

kimia

سلام عزيزم از لطفتون بسيار ممنون هستم از اينکه ميريد يکبار ديگه پيش هم (وبلاگ نويسان) خوشحالم اما من ناراحت که نمی تونم بيام چون من دانشجو هستم در يه شهر ديگه خوش بگذره عزيزم اگه تونستيد عکسها رو در ولاگتون بزاری ممنون می شم. پاينده و شاد باشي.

Taraz

سلام.پيروز باشيد

پانته آ

خوش بگذره. جاي ما رو هم خالي كنيد. در ضمن من قيافه ام از اون موقع تا حالا بفهمي نفهمي تغيير كرده!