<b>آدم وحوا</b>

یه مطلب خیلی با حال تو یکی ازبهترین وبلاگ های که می شناسم خوندم که حیفم اومد شما ها نخونید. پانته آ جون واقعا نویسنده قابلی هستند اگه شک دارید نوشته زیرو بخونید تا مطمئن بشید.

***************************************************************
قضیه اینه که یه روز در بهشت حوا میره سراغ خدا و بهش میگه:
- من یه مشکل دارم!
خدا جواب میده:
- چته؟ چی شده؟
- ببین, تو من و این باغ پردیس و این گیاهان و این حیوانات واین مار بانمک رو که منو از خنده میکشه آفریدی, ولی من هنوز احساس خوشبختی نمیکنم!
- چرا؟ چی کم داری؟
- آخه من تنهایی حوصله ام سر میره. حالم هم از هر چی سیبه داره به هم میخوره!
- خوب, باشه. میدونم چاره ات چیه. من برات یه مرد می آفرینم که مونست باشه.
- مرد دیگه چی چیه؟
- مرد یه موجود ناقصیه که پر از عیب و اشتباهه. بهت دروغ خواهد گفت و خیانت خواهد کرد و وحشتناک از خود راضی و متکبر خواهد بود. بخوای حساب کنی میبینی آخرش زندگی رو به کامت تلخ میکنه! ولی ازت بزرگتر و قویتر و سریعتر خواهد بود و عاشق شکار و کشتن موجودات دیگه. وقتی شهوتی میشه قیافه خنده داری پیدا خواهد کرد, اما چون از تنهایی شکوه داری طوری می آفرینمش که نیازهای بدنی تو رو بر آورده کنه. مرد موجود لوسی خواهد بود و چیزهای بچگانه مثل جنگ و دعوا و دنبال یک توپ دویدن رو دوست خواهد داشت. در ضمن بهش عقل زیادی نمیدم تا به نصایح تو برای درست و منطقی فکر کردن احتیاج داشته باشه.


حوا ابروشو بالا میبره و با کنایه میگه:
- عجب تحفه ای!


خدا جواب میده:
- تازه به همینجا ختم نمیشه. آفریدنش یه شرط داره!
- چه شرطی؟
- مرد همونطور که گفتم خیلی از خود مرسی خواهد بود و مرتب به خودش مینازه. برای همین باید بهش بباورونیم که من اول اون رو آفریده ام. این باید یه راز پنهانی باشه. متوجهی؟ یعنی باید بین خودمون زنها بمونه!!

/ 26 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sadegh

سلام..مرسی که اومدی طرف های ما..اون تست هم هست رو کلمه شروع کليک کن....

reza

و اينکه وقتی ابليس رانده شد قسم جلاله خورد که انسان و فرزندانش را گمراه کند تا نچشند طعم واقعی عشق ملکوتی را و نبود اين گمراهی جز تفرقه ميان دو جنس انسان ، باشد که از عشق و محبت به بدی ياد کنند و به جای اينکه با هم بخندند به هم بخندند و ديگری را استهزاء کنند و در این میان انکه قوی است لاجرم پیروز و تاریخ نگار ولی ما را چه سود از این نابرابری جز سیاهی تلخ تنهایی..................یا حق

بانوي نامه ها

سلام.. خوشحالم که يکی رو از شهر خودم يافتم :) مرسی که اومدی :)

keikhosro behdin

درود . بابا عجب جک با حالی بود . کلی خنديديم . اما جدا از شوخی مرد و رن تکميل کننده هم هستند . خدا هم جنسيتی نداره که بخواد مرد يا زن باشه . اما خيای خوشم اومد از اينجا . هميشه ميام بعد از اين . پيروز باشيد . بدرود .

ميگم حالا ....

سلام ببخشيد ميشه يه کمی اينجا رک بود ؟؟؟؟؟ نويسنده مطلب اگر چه قلم خوبی داشتند اما متاسفانه همه توانايی خود را مزخرف هدر دادند به قول دوستان خدا جنسيتی نداره .... من هم دوست ندارم بگم ايشون هرچی خودش کم داشته از قول خدا ريخته سر کس ديگه اما کاش کمی برای زندگيمون و وقتی که بابا ادم و مامان حوا برامون از خدا گرفتن ارزش قائل بشيم

یاسر ظهوریان

لا اله الا الله. هر چی ما هيچی نمی گيم اين ضعيفه ها پرروتر ميشن. آخه بنده خدا سردمدار همه جنبشهای فمينيستی هم مردا بودن. اونوقت تو حرف ميزنی؟

نیم متر شیلنگ

محض اطلاع ملت شهید پرور اعلام همی داریم که بر طبق آخرین نتایج اعلام شده و نشده دانشمندان و تاریخ دانان و در کل عالمان زمان؛این ضیفگان بودند که جزء جنس دست دوم همی بوده و خلقتشان از پلاستیک کهنه و در کل از مواد بازیافتی همی باشد و از برای اتو کشی و ظرف شویی و رفت و روب و کار اندر آشپزخانه ساخته همی گشته اند چرا که آدمیان(همان مردان)را این امور سخت و طاقت فرسا و تکراریست و بدین دلیل خلقت ضعیفگان را از خداوندگار خواستار گشته اند...البت بعد از مدتی خود نیز موجودی ساختند که ربات نام دارد و از زن نیز بهتر همی بکار آید...:D به افتخار همه مردای جهان یه کف مرتب.....

nimkate choobi

سلام مژگان جان. وبلاگ قشنگي داري و نوشته هاي خوبي. خوشالم كه اينجا رو پيدا كردم، يا نه، بهتره بگم خوشحالم كه اومدي و راه اينجارو بهم نشون دادي. اميدوارم كه همنشين هايي خوب و هميشگي براي هم باشيم. موفق باشي.

mehrdad

چه فرقی داره که اول مرد بود يا زن ؟ مهم اينه که تو هستی پس بهترين باش.

صبا

يه کمی فمينيستی بود.نه؟