آدم وحوا۲

دیدم چند روزی نیستم گفتم از این مطلب ها بنویسم!!!


میگن اون میوه ای که خدا آدم و حوا رو ازش محروم کرده بود، سیب عقل بود و چون اون موقع حوا، هابیل و قابیل رو حامله بود، نتونست ویارش رو کنترل کنه و یه گاز زد ! البته میگن که چون قد حوا نمی رسید آدم میوه رو واسش از درخت کند!
و از همان روز خدا، بخاطر تنبیه انسان، او را مجبور به داشتن عقل کرد تا همیشه تاوان اشتباهش رو با زجر فکر کردن و به نتیجه نرسیدن پس بده!
ولی تاسف انگیزترین قسمت داستان اینجاشه که حوا همه اون سیب عقل رو نخورد و قسمتی از اون رو به آدم بفرما زد و آدم هم ترتیب مابقیش رو داد ! و درواقع این زنان بودند که اول صاحب عقل شدند و چون دیدن چیز بدردبخوری نیست به مردها هم دادند ! و همون شد که تفاوت در اندیشه این دو بوجود آمد و هر کدوم صاحب یک سری صفات بخصوص شدن و هر کدوم ذهنیتهای جداگانه ای پیدا کردند ...
و خداوند هم بعد ازاینکه انسان رو مجبور به داشتن عقل کرد، چون دلش خنک نشده بود آدم رو با حوا توی یه سیاره قرار داد تا آخرالزمون این دو جنس با هم سر اینکه گاز اول رو کی زده و بقیه رو کی خورده دعوا داشته باشند و بهم بپرند!


زیاد سخت نگیرید!!!

/ 25 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوقلوها

ني ني جون دست از سر اين آدم وحواي بيچاره وردارتنشون داره تو قبر مي لرزه!!(البته اگه قبری داشته باشن و براشون مونده باشه!!!!)

بلا

خودمونيم اگر عقل داشتيم اينقدر سرمون كلاه نميرفت

reza

مژگان عزيز من اين نوشته ات را از ديد شوخی می بينم در هوش و فراصت خانم ها هيچگونه شکی نيست و من هم قبول دارم و لی اين مسئله که دائم در پی برتری يکی بر ديگری باشيم کاملا احمقانه است ..اصلا به نظرم بچه بازی است .نوشته ی شما از نظر يک نوشته ی خيالی و تا حدودی طنز زنانه جالب است ولی به نظرم اگر بخواهد بيشتر از اين برود ديگر خيلی بی شرمی کرده است ..خداوند تمامی انسانهايش از مرد گرفته تا زن را به يک شکل آفريده است ..موفق باشی .

saleh

واللا ما که جز خودمون با هيچکس دعوا نداريم

ravvi(راوی)

سلام .بابا چه فرق می کند چه علی خواجه چه خواجه علی ، همه سرو ته يک کرباسند. مهم عقله که نيست. ..شوخی کردم . نه بابا می گويند فرق انسان وحيوان در عقل هست تو را به خدا حالا آدم ها را ضايع نکن ديگه .....!!!

reza

يکی يه گاز سيب به من بده که مردم از بی عقلی....اوف ف ف ف ف ف .........کمک!!!!!!!!!!.......

محمدرضاخان

ظاهرا بين علما اختلاف نظر هست. خيليها ميگن تمام سيب رو حوا خورد و از اونجايی که خيلی خسيس بود هيچی به آدم نداد!! الله و اعلم ! ياحق!!

ali

تاحالا اين رو به کسی نگفته بودم ولی به تو می گم:آقا چه بفرمایی؟حوا زرنگی کرد و سر آدم کلاه گذاشت قسمت سالم سيب رو خورد و قسمت کرم زده و له شده سيب رو داد به آدم.همينه که مـردا..........

گربه قرمز

آدم و حوا هم برا خودشون دنيايي داشتن ، حالا همه چرا گير دادن به اونا من واكبر آقاي تيزپا كه خبر نداريم چرا هيچ كس نمياد به قليدون قصيده خانوم ما گير بده خوب معلومه چون اكبر آقا همسايشونه ، باي