<b>عشق زمینی</b>

هر چیزی تو این دنیا بهایی دارد که انسان برای به دست آوردنش باید آن را بپردازد. این میان ، عشق ،مخصوصا عشق حقیقی ،جزو چیزهایی است که هر کس توان واستطاعت پرداخت بهای آن را نداردو فقط معدود کسانی که از عهده پرداخت بهایش بر می آیند،می توانند سرمست ورها ، تن به لذت بی همتایش بدهند.


وفتی نوشته عشق زمینی رو خوندم واقعا از خودم پرسیدم چرا؟ چرا نمی شه که ما همچین طرز تفکری داشته باشیم . و به این نتیجه رسیدم که ، باید بین دوستی دوجنس مخالف یا موافق تفاوتی باشه .چون همین تفاوتهاست که دو نفر را به سوی هم می کشد واین طبیعت ذات انسان وحتی حیوانات نیز می باشد. در نظر گرفتن همین تفاوتهاست که باعث آرامش طرفین می شود اصلا این فکر درست نیست که بگی نه...... من با یه دختر ویا پسر همون رابطه ای را دارم که با هم جنس خودم دارم .ولی می تونه این رابطه به نحو احسن باشه .به نوشته های قبل من توجه کنید تا منظورم رو بهتر بفهمید.

اگه اشتباهی در رابطه دوستی ها باشد به خاطر وجود این تفاوتها نیست بلکه به خاطر نوع دیدمان به جنس مخالف می باشد. واین هم ناشی از طرز فکر غلط ونادرست ما ست .


/ 2 نظر / 7 بازدید
reza

عشق سوء تفاهم خنده داری است که بين دو نفر صورت می گيره ..... اصلا به عشق اعتقادی ندارم ... شايد داشته ام ولی ديگر ندارم ... همان بهتر که ما انسانها به چشم انسان به هم نگاه کنيم و نه به چشم معشوق

فرشيد

سلام وممنمن از توجه شما به وبلاگ عش.....-اگر بين دوستی دو غير همجنس با دوستی دو همجنس به قول شما تفاوتی باشد پس ما خود را محدود ميکنيم -اگر قرار است که دوستی و رابطه عادی باشد که پس نبايد فرقی کند و اگرنه دوستی عادی نيست-البته من فکر ميکنم منظور شما طرز معاشرت است که البته اين يکی بايد با تفاوت و روابط اجتماعی قوی همراه باشد-در جواب آقا رضا هم بگويم که مگر عشق فقط دوست دختر يا پسر است يعنی شما به خانواده ات هم عشق نداری؟ انسان ميتواند حتا عاشق ساز موسيقيش هم باشد يا....من نميدانم زندگی بدون عشق برای شما چه مفهومی دارد البته فکر کنم منظور رضا همان عشقهای سطحی و بچه گانه باشد که ما هم به آن....