<b>عزیزم</b>


خدایا....!
به هر که دوست می داری نیاموز که عشق از زندگی کردن بهتر است
وبه هر که دوست ترمی داری بچشان که دوست داشتن از عشق ،برتر .


لحظه های انتظار ...
شاید دیگر نتوانم حس کنم آن لحظه های قشنگ با تو بودن را ،سر بربالین تو گذاشتن را ...
بالهایت را باز کن وبگذار برای یک بار هم که شده برروی آن بالهای عقاب آسایت بنشینم وبه پروازدرآیم تا بی کرانه ها به پرواز درآیم تا آن سوی کرانه ها تا آن سوی پنهانی ها وتنهایی ها تا آن سویی که خدا برایش حدو مرزی نگذاشته .
کاش می توانستم آن دستان پر احساس وعاطفه تو را درآغوش بگیرم کاش می توانستم دریکی از همان روزهای درکنار هم بودن به تو می گفتم که چقدر دوستت دارم ،کاش می توانستی معنای انتظار را در چشمان مات زده من احساس کنی آیا هنوز احساس درون تو جاریست آیا هنوز می توانی معنی زندگی کردن را به من بیاموزی .منی که تشنه آموختن وپند گرفتن از سخنان تو هستم من کلمات را این چنین کنار هم می گذارم که روزی این نوشته ها به تو بگویند که چقدر دوستت داشته ام !
کاش می دانستی که من راز مهربانی را درچشمان تو دیده ام ،کاش برای یک بار دیگر هم که شده بتوانم آن لبان گرم تو را بر لبان سرد خود احساس کنم .من گرمای وجود تو را به گل لبخند مادر فروختم من زندگی را با نوازشهای تو اموختم و با نگاههای تو ازآن نیز پند گرفتم .تو هرگز به خودت نفهماندی که من چقدر به تو نیاز دارم .نیاز من همانند نیاز همان کودک به شیر مادرش است .برای زندگی ای کاش می توانستم زندگی را در دستانم جای دهم و به تو هدیه کنم وتوبه مرور آن را بفهمی که زندگی همیشه شرین نخواهد بود زندگی من وتو یک برگ بر شاخسار نیست بلکه یک جوانه است ،نمی دانی چقدر دوستت دارم بوسه زدن در میان ستارگان آسمانت را .من درون آسمان دلم فقط یک ستاره دارم ونام اورا نام تو گذاردم .هر چقدرکه می نویسم بیشترمی فهمم که چقدردوستت دارم.آیا بازهم حرفی برای گفتن مانده که بگویم ،فقط باز هم می گویم درلحظه های شیرین تلخ زندگی درکنارم هستی وهمین یک امید است .


عزیزم غصه نخور عمر غم کوتاه..............

دلم می خواداینجوری باشم
وبعد هم اینجوری بشمولی به خاطر تمام اون لحظه های مقدس من اینجوریمی شم.

/ 19 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خسروپرويز

درود بر شما! عشق و اميد را می‌توان با هم آميخت...

negar

عزيزم تمام کارهای وبلاگ من رو يه دوست انجام ميده واسه همين من بلد نيستم چجوری بهت ادرس بدم اما میپرسم و بهت ميگم ممنون ماچ :)

امیر چرندی

سلام ، جالب بود ......راستی من فرار کردم حتما بيايد پيشم ملاقات.......موفقيت شما آرزوی ماست

mehdi

هورااااااااااا آخر شدم !!!!! چه متن زيبايی !!!

بوف قهوه اي ...

آزادی .../خجسته آزادی .../ سلام ../ دوست عزيز../چه کسي مي خواهد من و تو ما نشويم؟! ... خانه اش ويران باد ... خانه اش ويران باد ... من اگر ما نشوم تنهايم ... تو اگر ما نشوي خويشتني ... از کجا که من و تو ... شور يکپارچگي را باز در شب برپا نکنيم ... از کجا که من و تو مشت رسوايان را وا نکنيم ... چه کسي مي خواهد من و تو ما نشويم؟ ... خانه اش ويران باد ... خانه اش ويران باد ... من اگر برخيزم ... تو اگر برخيزي ... همه برمي خيزند ... من اگر بنشينم ... تو اگر بنشيني ... چه کسي برخيزد؟ ... چه کسي با دشمن بستيزد؟ ... چه کسي مي خواهد من و تو ما نشويم؟ ... خانه اش ويران باد ... خانه اش ويران باد ...( شعر از حميد مصدق )...ياحق

منحرف

سلام..متن قشنگ رو فقط بايد بخوني , و لذت ببري , لزومي به كمنت نيست !

مامان و بابا و دخترشون

سلام واگويه های غمشادناکی بود !!!!!!!!!!!! ممنون که به ما هم سر زدی اگه قول بدی دختر خوبی باشی واست حتما می خرم !!!!!!!

رضا

عشق يعنی تمام اونو براي خودمون بخواهيم. دوست داشتن يعنی تمام چيزای خوب رو برای اون بخواهيم